Wie zijn we?

Achter MetiSelect zit een dynamisch team van ambitieuze HR professionals met meer dan 20 jaar ervaring in de sector. De unieke combinatie van passie, expertise en drive maakt van ons een bijzonder sterke speler op de markt.

MetiSelect komt van ‘meti’ en ‘select’. Meti staat daarbij voor métier maar verwijst ook naar metis, of wijsheid. Select spreekt voor zich: wij selecteren voor u de beste HR oplossing.

Jeremy Delhaye

 

Managing Partner
jeremy@metiselect.be
Lees meer

Anouk De Maere

 

BU Manager
anouk@metiselect.be
Lees meer

Wouter De Samblancx

 

Support Consultant
wouter@metiselect.be
Lees meer

Feby De Maeyer 

 

Recruitment & Account Consultant
feby@metiselect.be
lees meer

Yoline Ysebaert

 

Recruitment Consultant
yoline@metiselect.be
Lees meer

Aurelia Camellotto

 

BU Manager
aurelia@metiselect.be
Lees meer

Lesley Bender

 

Recruitment Consultant
lesley@metiselect.be
lees meer

Laura Decuyper

 

Senior Recruitment Consultant
laura@metiselect.be
Lees meer

Karl Borgers

 

Talent consultant
Karl.borgers@metiselect.be
Lees meer

Jo Verbruggen

 

Managing Partner
jo@metiselect.be
Lees meer

David Gea Recio

 

BU Manager
david@metiselect.be
Lees meer

Shqiponje Beka

 

Support Consultant
shqiponje@metiselect.be
Lees meer

Paul De Cuyper

 

Recruitment Consultant
Paul@metiselect.be
Lees meer

Stéphanie Leroy

 

Recruitment Consultant
stephanie@metiselect.be
Lees meer

Cristina Condorelli

 

Recruitment Consultant
cristina@metiselect.be 
Lees meer

Sien Olbrechts

 

Senior Recruitment Consultant
sien@metiselect.be
Lees meer

Aurélie Servranckx

 

Recruitment & Account Consultant
aurelie@metiselect.be
Lees meer

Andreas De Clerck

 

Recruitment Consultant
Andreas@metiselect.be
Lees meer