Wie zijn we?

Achter MetiSelect zit een dynamisch team van ambitieuze HR professionals met meer dan 20 jaar ervaring in de sector. De unieke combinatie van passie, expertise en drive maakt van ons een bijzonder sterke speler op de markt.

MetiSelect komt van ‘meti’ en ‘select’. Meti staat daarbij voor métier maar verwijst ook naar metis, of wijsheid. Select spreekt voor zich: wij selecteren voor u de beste HR oplossing.

Jeremy Delhaye

Managing Partner
jeremy@metiselect.be
Lees meer

Anouk De Maere

BU Manager
anouk@metiselect.be
Lees meer

Wouter De Samblancx

Support Consultant
wouter@metiselect.be
Lees meer

Yoline Ysebaert

Recruitment Consultant
yoline@metiselect.be
Lees meer

Lesley Bender

Recruitment Consultant
lesley@metiselect.be
lees meer

David Vervoort

Recruitment Consultant
David.vervoort@metiselect.be
Lees meer

Karl Borgers


Talent consultant
Karl@metiselect.be
Lees meer

Laura Decuyper

Senior Recruitment Consultant
laura@metiselect.be
Lees meer

Aurelia Camellotto

BU manager

aurelia@Metiselect.be

Lees meer

Jo Verbruggen

Managing Partner
jo@metiselect.be
Lees meer

David Gea Recio

BU Manager
david@metiselect.be
Lees meer

Cristina Condorelli

Recruitment Consultant
cristina@metiselect.be 
Lees meer

Paul De Cuyper

Recruitment Consultant
Paul@metiselect.be
Lees meer

Feby De Maeyer 

Recruitment & Account Consultant
feby@metiselect.be
lees meer

Shqiponje Beka

Support Consultant
shqiponje@metiselect.be
Lees meer

Stéphanie Leroy

Recruitment Consultant
stephanie@metiselect.be
Lees meer

Andreas De Clerck

Recruitment Consultant
Andreas@metiselect.be
Lees meer

Sien Olbrechts

Senior Recruitment Consultant
sien@metiselect.be
Lees meer

Aurélie Servranckx

Recruitment & Account Consultant
aurelie@metiselect.be

Lees meer