Wie zijn we?

Achter MetiSelect zit een dynamisch team van ambitieuze HR professionals met meer dan 20 jaar ervaring in de sector. De unieke combinatie van passie, expertise en drive maakt van ons een bijzonder sterke speler op de markt.

MetiSelect komt van ‘meti’ en ‘select’. Meti staat daarbij voor métier maar verwijst ook naar metis, of wijsheid. Select spreekt voor zich: wij selecteren voor u de beste HR oplossing.

Jeremy Delhaye

 

Managing Partner
jeremy@metiselect.be
Lees meer

Anouk De Maere

 

BU Manager
anouk@metiselect.be
Lees meer

Wouter De Samblancx

Business Support Manager
Safety Advisor
wouter@metiselect.be
Lees meer

Estelle Wolput

 

Support Consultant
estelle@metiselect.be
Lees meer

Glenn De Pauw

 

Recruitment Consultant
glenn@metiselect.be
Lees meer

Laura Decuyper

 

Community Officer
laura@metiselect.be
Lees meer

Cristina Condorelli

 

Recruitment & Account Consultant
cristina@metiselect.be 
Lees meer

Manon Ferket

 

Recruitment Consultant
manon@metiselect.be
Lees meer

Yoline Ysebaert

 

Recruitment Consultant
yoline@metiselect.be
Lees meer

Ineke Heyvaert


Talent Consultant
ineke@metiselect.be  

Valérie Waucquez

Recruitment Consultant
valerie@metiselect.be

Evelien Hoymans

 

Recruitment Consultant
evelien@metiselect.be
Lees meer

Louelle Di Capua

 

Recruitment Consultant
louelle@metiselect.be  
Lees meer

Jo Verbruggen

 

Managing Partner
jo@metiselect.be
Lees meer

David Gea Recio

 

BU Manager
david@metiselect.be
Lees meer

Shqiponje Beka

 

Business Support Consultant
shqiponje@metiselect.be
Lees meer

Erika Bonroy

 

HR Business Partner
erika@metiselect.be
Lees meer

Feby De Maeyer 

 

Recruitment & Account Consultant
feby@metiselect.be
Lees meer

Théa Kalisa

Recruitment Consultant
thea@metiselect.be  

Sien Olbrechts

 

Senior Recruitment Consultant
sien@metiselect.be
Lees meer

Morgan Milan

 

Recruitment Consultant
morgan@metiselect.be
Lees meer

Stéphanie Leroy

 

Recruitment Consultant
stephanie@metiselect.be
Lees meer

Niels Verschueren

 

Recruitment Consultant 
niels@metiselect.be
Lees meer

Sarah Gilis


Recruitment Consultant
sarah@metiselect.be  

Niels Van Loon

Talent Consultant
niels.vanloon@metiselect.be

Maxime Cornelis


Marketing Officer
maxime@metiselect.be
Lees meer