Metiselect

Wie zijn we?

Achter MetiSelect zit een dynamisch team van ambitieuze HR professionals met meer dan 20 jaar ervaring in de sector. De unieke combinatie van passie, expertise en drive maakt van ons een bijzonder sterke speler op de markt.

MetiSelect komt van ‘meti’ en ‘select’. Meti staat daarbij voor métier maar verwijst ook naar metis, of wijsheid. Select spreekt voor zich: wij selecteren voor u de beste HR oplossing.

Jeremy Delhaye

Managing Partner
jeremy@metiselect.be
Lees meer

Anouk De Maere

BU Manager
anouk@metiselect.be
Lees meer

Wouter De Samblancx

Support Consultant
wouter@metiselect.be
Lees meer

Laura Decuyper

Recruitment Consultant
laura@metiselect.be
Lees meer

Tanja Rolus

Recruitment Consultant
tanja@metiselect.be
Lees meer

Maaike Van Crombruggen

Recruitment &
Sales Specialist
maaike@metiselect.be

Jo Verbruggen

Managing Partner
jo@metiselect.be
Lees meer

David Gea Recio

BU Manager
david@metiselect.be
Lees meer

Erika Bonroy

Talent Specialist
erika@metiselect.be

Sien Olbrechts

Recruitment Consultant
sien@metiselect.be
Lees meer

Elyse Nuyts

Talent Consultant
elyse@metiselect.be
Lees meer

Aurélie Servranckx

Recruitment Consultant
aurelie@metiselect.be