Wie zijn we?

Achter MetiSelect zit een dynamisch team van ambitieuze HR professionals met meer dan 20 jaar ervaring in de sector. De unieke combinatie van passie, expertise en drive maakt van ons een bijzonder sterke speler op de markt.

MetiSelect komt van ‘meti’ en ‘select’. Meti staat daarbij voor métier maar verwijst ook naar metis, of wijsheid. Select spreekt voor zich: wij selecteren voor u de beste HR oplossing.

Jeremy Delhaye


Managing Partner
jeremy@metiselect.be

Lees meer

Jo Verbruggen


Managing Partner
jo@metiselect.be

Lees meer

Anouk De Maere


BU Manager
anouk@metiselect.be

Lees meer

David Gea Recio


BU Manager
david@metiselect.be

Lees meer

Laura Decuyper


Recruitment Consultant
laura@metiselect.be

Lees meer

Tanja Rolus


Recruitment Consultant
tanja@metiselect.be

Lees meer

Sien Olbrechts


Recruitment Consultant
sien@metiselect.be

Lees meer

Vanessa Ciliberti


Talent & Brand Consultant 
vanessa@metiselect.be

Lees meer

Wouter De Samblancx


Support Consultant
wouter@metiselect.be

Lees meer

Elyse Nuyts

 

Talent Consultant
elyse@metiselect.be

Lees meer